Genel Sekreterimizin SDÜ Ziyaretleri

Genel Sekreterimiz Ahmet Alkan, Süleyman Demirel Üniversitesi’ndeki platformumuza üye olan toplulukları ziyaret etti.

Öncelikle SDÜ Türkçe Topluluğu’nu ziyaret ederek, topluluk başkanı ve Genel Sekreter Yardımcımız Mert Can Arıtürk’le görüştüler. Mert Can Başkan topluluğun çalışmalarından bahsetti ve topluluğun gelecekteki projelerini anlattı. Genel Sekreterimiz Ahmet Alkan, Türkçe Topluluğuna üye olarak topluluğun başlatmış olduğu “Türkçe Bizim Ses Bayrağımızdır” tabelası önünde fotoğraf çektirme kampanyasına katıldı. Genel Sekreterimiz, SDÜ Türkçe Topluluğu’nun düzenlemiş olduğu Erol Büyükburç’la Söyleşi programına da katıldı.
Daha sonra SDÜ Tarih Topluluğu’nu ziyaret eden Genel Sekreterimiz Ahmet Alkan, topluluk başkanı Osman Fikret Yıldız ile görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Osman Başkan devam eden çalışmalar ve gelecek projelerinden bahsetti.
SDÜ Türk Dünyası ve Akrabaları Topluluğu Başkanı ve Türk Dünyası Toplulukları Koordinatörü Kağan Can Musluk’la da görüşen Genel Sekreterimiz, Türk Dünyası üzerine yapacaklar projeler üzerine istişareler bulundular.
SDÜ Politika ve Tasarımı Kulübü Başkanı Osman Şen’i de ziyaret eden Genel Sekreterimiz Ahmet Alkan, kulüp çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
Son olarak SDÜ Genç Yazarlar Topluluğu’nu ziyaret eden Genel Sekreterimiz, topluluk başkanı ve Genel Sekreter Yardımcımız Ahmet Sonkaya ile kültürel projeler hakkında konuştular.
Genel Sekreterimiz Ahmet Alkan, 100 yılın yalanı projesi kapsamında yapılacaklar konusunda 100 Yılın Yalanı Projesinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcımız Mert Can Arıtürk, SDÜ Tarih Topluluğu Başkanı Osman Fikret Yıldız ve SDÜ Politika ve Tasarımı Kulübü Başkanı Osman Şen ile istişareler yapmışlardır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp